Beşevler Mah. Ara Sok. No:3A/B Nilüfer/BURSA

Daire İçi Doğalgaz Tesisatı Nasıl Döşenir?

Daire İçi Doğalgaz Tesisatı Nasıl Döşenir?

Günümüzde en kullanışlı ısınma aracı kombidir. Gerek çevre dostu, gerekse kullanışlı olması sebebiyle tercih ettiğimiz kombiler hayatımızı kolaylaştıran cihazların başında yer alırlar. Sıcak su ve ısınma ihtiyacımızı karşılayan kombilerin evlerimizde çalışması daire içi doğalgaz tesisatı ile mümkündür. Ana hattan bina kapısına kaladar gelen doğalgaz tesisatının daire içindeki ocak ve ısıtma odaklıı cihazlara ulaşması daire içi doğalgaz döşemesi ile gerçekleşmektedir.

Daire doğalgaz bağlantısının yapılabilmesi için öncelikle boruların, kombi ve peteklerin doğalgaz tesisat projesinin çizilmiş olması ve doğalgaz ruhset işlermlerinin tamamlanmış olması gerekmektedir. Gaz açma işlemi öncesi abonelerin Bursagaz üyeliklerini de gerçekleştirmiş olmaları gereklidir.

Daire içi doğalgaz tesisatı yapımı gerçekleşmeden önce daire keşfi önemli bir konudur. Gelişim Doğalgaz Bursa’da ücretsiz keşif sunan, doğalgaz proje çizimi alanında yetkili bir firma olup, yaptığı işlemlerin tamamını şartnamelere uygun olarak gerçekleştirmektedir.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
İletişime Geç