Beşevler Mah. Ara Sok. No:3A/B Nilüfer/BURSA

Doğalgaz Tesisatı ve Kombi Güvenliği

Doğalgaz Tesisatı ve Kombi Güvenliği

Kombi güvenliğinde öncelikle gaz dağıtım şirketinden onay alınmalı sonra doğal gaz tesisatı döşenmeli ve doğalgaz tesisatında bazı hususlara dikkat edilmelidir. Kombi tesisatı için belirlenen standartların yakalanması gerekmektedir. Ancak doğal gaz tesisatındaki bu şartlarla yapıldıktan sonra kombi monte edilir ve doğal gaz tesisatındaki kombi güvenliği sağlanmış olur.  Bu güvenliğin sağlanması açısından monte işleminin yetkili bir kişi tarafından yapıldığına dikkat edilmelidir; kombi tesisatında güvenlik, ihmale gelemeyecek kadar ciddi ve hayatidir.  Bursa bölgesinde kombi güvenliği konusunda en hassas davranarak işini en doğru şekilde yapanın Gelişim Doğalgaz olduğuna emin olabilirsiniz. Doğal gaz tesisatı ve kombi güvenliği konusunda yapılan çalışmalar hata kabul etmediğinden Gelişim Doğalgaz olarak işlerimizi hatasız yürütmekteyiz. Kombi tesisatında verilebilecek en doğru tavsiye, yeni alacağının kombinizi gerekli kurumların onayını almadan kesinlikle taktırmamaktır.  Gerekli yetkisi olmayan bir kurum, doğalgaz tesisatı ile ilgili eksik ve yanlış bilgileri bünyesinde bulundurduğundan, kombi tesisatında herhangi bir sorun çıkması durumunda can güvenliğinizi koruyamaz ve ölümcül sonuçlara yol açabilmektedir. Bu sebeple, doğalgaz tesisatı ve kombi tesisatı gibi işlemlerin maddi sonuçları ne olursa olsun bu konuda Gelişim Doğalgaz’a güvenebilirsiniz.

Doğal gaz tesisatınız ve kombi güvenliğiniz için bunların dışında, tesisat projesi gaz dağıtım şirketince onaylı olmalıdır. Bunun sebebi ise, kombi tesisatında yapılan uygulamaların teknik ve güvenlik bakımından uygunluğunun kesinleşmesidir. Doğal gaz tesisatında gaz açma sonrası, kombinin bulunduğu ortamdan dışa açılan menfezlerin her zaman açık olmasına dikkat edilmeli, baca ve gaz bağlantısı doğal gaz tesisatında yerinden oynamamalıdır. Montaj sırasında, atık gaz tesisatı basitçe ulaşılabilir olmalı ve doğal gaz tesisatında hareket ettirilebilecek bir yere konumlandırılmalıdır. Kuranglez kaldırım birleşim noktaları, kol altı daireler için yol seviyesi doğal gaz tesisatında kombi güvenliği için uygun baca uygulama alanları sayılmazlar.  Tıkanmalara ve müdahalelere açık bu alanlar, yoldan geçenler için de atık gaz soluma riski teşkil etmektedir.

Gelişim Doğalgaz, bugünün rekabet koşullarında uzun vadede kazanç sağlamanın doğru mühendislik çözümlerinde olduğuna inanmaktadır. Bu sebeple bir taraftan doğal gaz tesisatı ve kombi tesisatında uygun fiyat, kaliteli ürünü doğru pazarlama ve müşteri memnuniyeti ile birleştirmekte, bir taraftan da sürekli bir büyüme hedefine yürümekteyiz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
İletişime Geç