Beşevler Mah. Ara Sok. No:3A/B Nilüfer/BURSA

Daire İçi Doğalgaz Montajı Nasıl Yapılır?

Daire İçi Doğalgaz Montajı Nasıl Yapılır?

Doğalgaz montajı, özet halinde sayaçtan başlayarak yakıcı cihazlara kadar olan daire içi doğalgaz tesisatına denir ve uzman bir ekip tarafından yapılmalıdır. Proje ve uygulamanın ayrı bir özen ve dikkat gerektirdiği daire içi doğalgaz montajı için projenin önemi de göz ardı edilmemelidir. Sizlerin güvenliği için daire içinde doğalgaz montajı güvenlik önlemleri tam şekilde alındıktan sonra onaylanarak doğalgaz montajınız kullanıma hazır olur. Daire içi doğalgaz montajında, sayaç projelendirildikten sonra tercih edilmelidir ve başlıca olan; körüklü rotary ile türbinde daire içi doğalgazın sayaç seçiminde basınç ve kullanım miktarına bakılarak daire içi doğalgaz montajı için en uygun olanı uzman ekibimizce kullanılmaktadır.  Daire içi doğalgaz montajında gaz dağıtım firmalarının şartnamelerine göre değişiklik gösteren daire içi doğalgaz iletiminde kullanılan malzeme ve birleştirme tekniklerini Gelişim Doğalgaz olarak sizler için en doğru şekilde seçmekteyiz. Doğalgaz çelik boru ya da bükülebilir esnek boru, daire içi doğalgaz montajı yapılırken uygunluğa göre kullanılır. Dişli malzeme veya kaynak ise birleştirme tekniğinde daire içi doğalgaz montajında yer almaktadır. Gelişim Doğalgaz, öncelikle daire içi doğalgaz montajının projelerini inceleyerek, doğalgaz montajında teknik şartlara uygunsa ve onay yazısını gördükten sonra işlemlerine güvenli adım atar.

Bizler için en önemli olan, sizlerin sunduğumuz daire içi doğalgaz montaj hizmetinden en güvenli şekilde faydalanmanızdır. Bu sebeple doğalgaz montajı yapılırken mahal ve alanın durumuna göre farklı ekipmanlar kullanmaktayız. Yapıda ahşap kısımlar yer alıyorsa daire doğalgaz montajında gaz alarm cihazı tertibatlı selenoid vana yerleştirilmesi bir gerekliliktir. Daire içi doğalgaz montajında boruların kelepçe ve konsol yardımıyla duvara sabitlenmesi ve daire içi doğalgazın yangına karşı dayanıklı olması için tesisat malzemeleri buna göre seçilir. Doğalgaz montajında, boruların elektrik tesisatlarına uzaklığının en az 15 cm olmasına önem verilir.

Daire içi doğalgaz montajınızı güvenle yaptırmak ve kullanabilmek için onaylı uzman firmamız olan Gelişim Doğalgaz ile görüşerek doğalgaz montajı hakkında daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. En uygun fiyatlarla, güvenilir çözümlerle yanınızdayız.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
İletişime Geç