Beşevler Mah. Ara Sok. No:3A/B Nilüfer/BURSA

Bursa’da Doğalgaz Projesi Çizimi

Bursa’da Doğalgaz Projesi Çizimi

Gelişim Doğalgaz Bursa’da yetkin doğal gaz proje çizim firmasıdır.

Doğalgaz hattı döşenen ev veya işyeri için doğalgaz proje çizimi zorunluluğu bulunmaktadır. Projesi olmayan doğalgaz hattı açılmıyor. Sağlıklı bir önlem olarak doğalgaz projesi çizimleri öncelikle yapılmalı, gaz açımı ve sayaç için başvuruda bulunulmalıdır. Sonra gaz açımı için başvuruda bulunup, gerekli yerlere belirli ücretleri yatırarak birkaç gün içinde gaz açılmasını sağlayabiliyoruz.

İlk defa gaz açtıracaklar için geçerli olan bu yöntem, daha sonraları saati üzerine almak isteyen kiracı veya ev sahibi için aynı kurallar geçerli değildir. Proje çizimi istenmemektedir. Sadece saat üyelik ücreti alınmaktadır. Saati üzerimize devir alırken, alınan ücret istenildiği takdirde doğalgaz faturası ile üç taksite bölünerek ödenebilme kolaylığı sağlanıyor. Doğalgaz projeleri yeni hat döşetecekler için yapılması şartı vardır. Yetkili gaz firması gaz açımını proje onayından sonra yapmaktadır.

Yeni döşenecek doğalgaz proje çizimi nasıl yapılır? Sorusu aklınıza gelebilir. Doğalgaz çizimleri yetkili mühendisler tarafından yapılmalı ve onaylanmalıdır. Doğalgaz tesisatı da tabi yetkili servisler tarafından yapılırsa, ilerde sorun yaşama olasılığı azalır. Fakat günümüzde herkes doğalgaz su tesisatını ve doğalgaz tesisatını yetkili, yetkisiz kişilere yaptırabiliyor. Bunun kesinlikle önüne geçilmesi gerekli olup autocad doğalgaz projesi çizimi konusunda uzman kişiler tarafından yapılarak, doğalgaz hattı döşeme işlemi gerçekleştirilmelidir.

Doğalgaz döşenecek bina sıfır ise mütahitler bu işlere biraz daha önem veriyorlar ve artık doğalgaz projesi örnekleri olan binalardan satın aldığımız veya kiraladığımız dairelerde sorun yaşama gibi olasılıklar ortadan kalkmış oluyor. Uzman kişiler tarafından doğalgaz hattı döşemesi yapılmazsa, peteklerin verimlerinde her zaman sorunlarla karşılaşma olasılığı yüksek oluyor. Bazı peteklere yeterince su gitmiyor. Isıtma sağlanmıyor. Ya da sorunlar her zaman çıkabiliyor. Borularda tıkanıklık, kombide verimsizlik gibi sorunlar, yetkili kişiler tarafından yapılmayan kombi tesisatlarında meydana geliyor.

Kaliteli bir hizmet almak için doğalgaz projemizi yetkili mühendislerden destek alarak doğalgaz projesi nasıl çizilir? Sorusunun yanıtını almalıyız. Yetkili kişilerce tesisatımızı döşetmeli gaz açımını gönül rahatlığı içerisinde sorun yaşamadan yaptırmalıyız. Böylece hem iyi verimle ısınma sağlamış olacağız, hem de en ufak bir sorunla karşılaşma risklerimizi minimum seviyede tutacağız.

Gelişim Doğalgaz sektöründe uzun yıllardır Bursa ve çevresinde hizmet vermektedir. BURSAGAZ sertifikası olması nedeniyle her türlü doğalgaz projesi çizimi konusunda yetkilidir.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
İletişime Geç